Przebarwienia, plamki i inne niespodzianki.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie przebarwienia2-e1551519964782.jpeg

Zwykle ratujemy się podkładem.
Najlepiej dobrze kryjącym a jeśli to za mało – do działania zapraszamy korektor.
Wszystko po to , by mieć nieskazitelną , porcelanową cerę.

Przebarwienia.

Przebarwienia są zmorą wielu kobiet. Na równi z powstawaniem zmarszczek (a może nawet bardziej) świadczą o starzeniu się naszej skóry. Problem jest dość powszechny, bo dotyczy 30% kobiet po 30-tce i aż 90% kobiet po 50-tce!

No cóż, przez całe życie korzystamy ze słońca: jedne mniej inne bardziej ale w każdym przypadku to promieniowanie kumuluje się w skórze i w którymś momencie naszego życia pojawia się …plamka. Najpierw jedna, potem druga a potem kolejne.U jednych wcześniej u innych później. A potem nasza cera ..dodaje nam lat. A przecież wszystkie chcemy, by było odwrotnie!

Dlatego warto jak najwcześniej zadbać o to, by nie dopuścić do powstawania takich przebarwień a jeśli już niestety to się zadziało- zniwelować te istniejące, nawet w przypadku jeśli skóra ma skłonności do kumulacji pigmentu- takiego nieregularnego, nierównomiernego wytwarzania melaniny. Takie zaburzenia w produkcji melaniny są właśnie powodem powstawania przebarwień.

I tutaj przychodzą nam na pomoc specjaliści, czyli cała seria NovA Bright Sublime. 

Jest to rewolucyjna technologia, której efekty są potwierdzone klinicznie. Czyli, że w przeciwieństwie do testów konsumenckich, to specjalistyczne maszyny sprawdzają, mierzą i potwierdzają efekty. Już w ciągu 12 tygodni stosowania tej serii, przebarwienia znikają aż w 50%!

Prace na tą serią i badania kliniczne w laboratoriach trwały 6 lat i dały w efekcie rewolucyjną technologię Multi Bright, która została opatentowana. A jak wiemy patent nie dość, że musi być odkryciem naukowym to jeszcze musi dać gwarancję opisanych efektów.

Seria NovAge Bright Sublime zawiera 2 skladniki działające synergicznie:

1. kwas ikarboksylowy pochodzący z kwasu oleinowego, który ma silniejsze działanie niż składniki innych kremów depigmentacyjnych np. szkodliwy hydrochinon, arbutyna czy witamina C.

2. ekstrakt ze szczawiu, który przez to, że blokuje wydzielanie tyrozynazy (związku odpowiedzialnego za produkcję melaniny), również zapobiega powstawaniu przebarwień i działa wybielająco.

Najważniejsze jest jednak to, że technologia ta działa nie tylko powierzchniowo jak wiele kosmetyków na rynku ale dociera w głąb skóry, tam, gdzie skóra się tworzy czyli do warstwy podstawnej naskórka. Tam właśnie znajdują się melanocyty czyli fabryki produkujące melaninę.

Technologia Multi Bright działa  na 3 kluczowych etapach produkcji melaniny:

1. kiedy do melanocytów dociera sygnał o promieniowaniu – już tutaj hamuje ostrość tego sygnału

2. kiedy zaczyna się synteza – ogranicza wydzielanie barwnika

3. kiedy pigment zaczyna przemieszczać się na powierzchnie- działa przeciwko tej wędrówce.

To właśnie dlatego, dzięki tak wielostronnemu działaniu seria Bright Sublime jest niezwykle skuteczna.  

Ale to nie wszystko.

Wprawdzie stworzona została głównie jako oręż do walki z przebarwieniami, po to by ujednolicić koloryt naszej cery, jednak dodatkowo dodano do jej rewelacyjnego składu prawdziwą perełkę: wyciąg z komórek macierzystych gardenii.

O komórkach macierzystych, tej esencji witalności roślin, strażnikach naszej młodości opowiadam w filmie o serii NovAgeTime Ristore. Ekstrakt z komórek macierzystych gardenii sprawia, że stymulując produkcję kolagenu i pomagając zatrzymać wodę w naskórku wygładza nam skórę działając od wewnątrz.

Tak więc mamy 2 w 1: wygładzoną, nawilżoną i pozbawioną niepotrzebnych plamek cerę.

Oczywiście najlepiej używać całą serię Bright Sublime. To przynosi  bowiem 7-krotnie większe efekty niż przy stosowaniu pojedynczego kosmetyku ponieważ wszystkie składniki działają synergicznie: jeden kosmetyk wzmacnia działanie drugiego.

I jeszcze jeden atut na koniec: cena.

Kiedy porównamy sobie ceny kremów rozjaśniających dobrych firm z ceną aż 5-ciu kosmetyków serii Bright Sublime- nie mamy żadnej wątpliwości: ta jest zdecydowanie korzystniejsza. Oczywiście mam na myśli cenę  z katalogu. Bo cena dla klubowiczów jest jeszcze mniejsza. Znacznie mniejsza. Jest po prostu rewelacyjna!

Jak z niej skorzystać? Kliknij w baner poniżej– poprowadzę Cię do niższej ceny krok po kroku.

Baner z napisem Jak kupić o 20%taniej. Obejrzyj video

Natomiast jeśli cena nie ma dla Ciebie znaczenia- kliknij fotografię serii Bright Sublime ona przeniesie Cię bezpośrednio do sklepu Oriflame gdzie będziesz mogła dokonać zakupu w cenie katalogowej.

Jeśli wiec masz problem z przebarwieniami zapraszam gorąco, byś zmierzyła się z nim mając do dyspozycji wyjątkowych specjalistów w wyjątkowej serii NovAge Bright Sublime.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *