Pan Oriflame- rąbnięty Biznesmen

Dziś trochę inaczej.

Nie będzie o zdrowiu, truciznach w jedzeniu, nawet nie produktach Wellness. Dziś będzie o drugim (a może nawet pierwszym ?) najlepszym “PRODUKCIE” jaki ma ta Firma w swojej ofercie.

Panie i Panowie! Przedstawiam PANA ORIFLAME!

pan oriflame

Pan Oriflame to pogodny facet w sile wieku (ok 45-50 lat), szczupły i zadbany. Od razu widać, że używa produktów Wellness.

Pan Oriflame ma firmę, tryska energią i lubi się bawić. Wymyśla różne programy, żeby nie było nudno: Program Witaj, Bonus dla urody, Oferta tygodniowa, Witaj po przerwie. Konferencje międzynarodowe, Program samochodowy- a w nich kosmetyki, komplety akcesoriów- zestawy toreb, zegarki, biżuteria, artykuły gospodarstwa domowego-blendery, żelazka, tostery, opiekacze, czajniki itd., wycieczki i samochody-Volvo oczywiście.

A wszystko dla swoich pracowników.

Bogaty i hojny jest ten Facet. 🙂

Jeśli będziesz chciała się u niego zatrudnić nie zapyta Cię kim jesteś, ile masz lat, gdzie mieszkasz, co potrafisz, ile znasz języków obcych, jakie masz wykształcenie. Nie będzie chciał od Ciebie CV i nie zada idiotycznych pytań od jakich na rozmowach kwalifikacyjnych w “normalnych” firmach tracisz poczucie własnej wartości i wiele innych “poczuć”.

marzenia

Pan Oriflame zapyta czy masz marzenia?

Dziwny jakiś… Niedzisiejszy…

Nic z tych rzeczy. Realista do bólu. Wie, że potrzebujesz DZIŚ zapłacić zaległy rachunek i zrobić wreszcie porządne zakupy, by lodówka nie była “hodowlą pingwinów”. Dlatego jego ulubionym powiedzonkiem jest: “Zarabiaj pieniądze już DZIŚ i spełniaj marzenia JUTRO.”

I tak rzeczywiście jest!

strzał z banana

Pan Oriflame nie przydzieli Cię do działu, w którym pracujesz z koszmarnymi pracownikami.

Po pierwsze: u Pana Oriflame nie ma takich pracowników. Narzekalscy, gbury, smutasy, plotkarze i chodzące pretensje sami rezygnują- nie pasują- atmosfera jest dla nich za dobra- źle się czują. Po drugie: każdy sam tworzy tutaj swój niezależny dział i pracuje z ludźmi, z jakimi chce. Ty również.

 

good idea

 

Pan Oriflame nie narzuca swoich pomysłów – jeśli masz swoje – będzie cie mocno wspierał. Kreatywność jest u niego na wagę złota! Sam tylko dyskretnie szkoli oferując bezpłatnie (!) mnóstwo wartościowych szkoleń. I tylko od Ciebie zależy, czy z nich skorzystasz. Jeśli będziesz chciała- nauczy Cię wszystkiego. Tak naprawdę na początku nic nie musisz umieć!

Jedyne co musisz to CHCIEĆ.

 

Pan Oriflame nie jest zazdrosny. Nie pyta, czy pracujesz jeszcze gdzieś, czy zamierzasz tylko u niego. Wie, że jego firma potrafi się dopasować do innej pracy, zajęć na studiach, opieki nad chorą mamą, wychowania dzieci. Nie ma dla niego znaczenia, czy działasz w domu przez internet, w kawiarence przy kawie, czy jadąc pociągiem. Działaj tak jak lubisz! 🙂 Zawsze będzie Ci pomagał i dbał, byś się dobrze u niego czuła.

stópli dziecka

 

Pana Oriflame nie przerażają dzieci (dzieci chorują!). Dokładnie odwrotnie: jeśli masz jedno – powie, że masz motywację, jeśli masz dwoje – powie, że masz motywację#2, jeśli troje – motywację#3, jeśli czworo -… I tak do Diamentowego Dyrektora!

 

Pan Oriflame nie każe przychodzić do pracy na 7.00, 8.00, 19.00 czy 22.00. Godziny pracy- Twoja sprawa. Ilość godzin- również. Chcesz mieć dzień wolny na lekarza- nie ma przeszkód- nawet zgłaszać nie musisz. Urlop- kiedy chcesz. Nie musisz Cię bać, że Cię zwolni! NIE zwalnia. Nie ma redukcji etatów czy tym podobnych.

Zwariowany biznesmen! Z kosmosu się urwał! biznesmen

Ale uwaga:

Pan Oriflame jest sprawiedliwy: jak pracujesz – tak Ci płaci. Ma Plan Marketingowy i liczy według jego przejrzystych zasad. Reguły jasne jak słońce! Ładne oczy i długie nogi zdadzą się tu psu na budę?!

górski potok

Pan Oriflame lubi łososie. Ale nie za smak mięsa. Patrzy z podziwem na ich chart ducha, upór, siłę i wytrwałość. Płyną na tarło pod prąd, w górę rzeki, nierzadko pokonują przeszkody, wskakują na półki skalne. Tymi cechami jest zafascynowany. Takich chciałby mieć pracowników.

Dlatego Pan Oriflame nie od razu daje średnią krajową. Testuje.

 

Ale jest tylko kwestią czasu, jeśli uczciwie pracujesz, by zapłacił Ci naprawdę dobre pieniądze.

I spełnił Twoje marzenia.

A jakby tego było mało – wszystko, co u Niego wypracujesz – odziedziczą Twoi spadkobiercy. Czyli, że w przyszłości spełni marzenia …Twoich dzieci, gdy Ty już “fruwać będziesz w obłokach” spokojna o ich przyszłość.

 

To bez wątpienia jeden z dwóch najlepszych “PRODUKTÓW” w tej Firmie.

Chcesz spróbować? Nie wiesz jak?

Kliknij obrazek i obejrzyj filmy na tej stronieCzy ja się do tego nadaję?- zapytasz. Nie wiem. Ale dopóty, dopóki nie spróbujesz – nie będziesz wiedziała.

Ja spróbowałam. 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *